Medycyna ogólna

Profesjonalne wyposażenie gabinetu lekarskiego/h2>
Maski i przewody tlenowe, kaniule nosowe do podawania tlenu, maski tracheostomijne, nebulizatory ultradźwiękowe – to tylko niektóre z elementów wyposażenia z zakresu medycyny ogólnej, jakie znajdziesz w asortymencie. Czym wyróżniają się oferowane przez nas produkty do nawilżania, nebulizacji i terapii tlenowej?

 

Pięciokrotnie destylowana i dejonizowana woda jałowa

Jeśli do Twojego gabinetu trafiają pacjenci, którzy są zależni od podawania tlenu, nawilżanie ma kluczowe znaczenie dla poprawy ich komfortu i zapewnienia ulgi w wysiłku oddechowym. Ponadto zapobiega uszkodzeniu błon śluzowych. To zwiększa bezpieczeństwo pacjenta. 

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in. wodę do inhalacji Respiflo. Jest wolna od patogenów i zapobiega namnażaniu się bakterii. Ma szerokie zastosowanie – sprawdza się w trakcie:

 • doraźnej tlenoterapii, 
 • tlenoterapii przez kaniule nosowe, 
 • wentylacji mechanicznej u zaintubowanych pacjentów. 

 

Warto podkreślić, że woda jałowa Respiflo wyróżnia się na tle innych produktów tym, że poddawana jest pięciokrotnej destylacji oraz dejonizacji przed butelkowaniem. 

 

Wyposażenie z zakresu medycyny ogólnej do nebulizacji

Przejściówki i akcesoria do nebulizatora, podgrzewacz aerozolu, a także neutralizator ultradźwiękowy. To wyposażenie specjalistyczne z zakresu medycyny ogólnej, które umożliwi przeprowadzenie zabiegu nebulizacji w Twoim gabinecie.

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • nebulizator ultradźwiękowy Aerodyne Omega Vario (ma proste miseczki wodne ułatwiające przygotowanie do pracy, silikonową rurę karbowaną o długiej żywotności oraz komorę nebulizacyjną ze stali nierdzewnej);
 • podgrzewacz aerozolu Aerodyne (razem z adapterem do nebulizacji Respiflo MN umożliwia wytworzenie podgrzanego aerozolu o kontrolowanej temperaturze);

 

Wyposażenie specjalistyczne do tlenoterapii

Wyposażenie z zakresu medycyny ogólnej, które umożliwia przeprowadzenie tlenoterapii to m.in.:

 • maski tlenowe, 
 • maski do wysokich stężeń tlenu, 
 • zestawy do terapii tlenowej. 

 

Oferowane przez nas maski tlenowe są miękkie, mają anatomiczny kształt, a także regulowany zacisk nosowy. Dodatkowo zostały wyposażone w wysokoelastyczny pasek mocujący z zatopionymi końcami, który przebiega poniżej małżowin usznych i wygodnie mocuje maskę. Takie nowoczesne rozwiązania sprawiają, że maski do tlenoterapii z naszej oferty zapewniają Twoim pacjentom najwyższy poziom komfortu.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą wyposażenia specjalistycznego z medycyny ogólnej i zaopatrz się w sprawdzone produkty!

Nasi producenci

Zobacz oferowane produkty najwyższej jakości
Medtronic
Medtronic
BD logo
Becton Dickinson
Smith & Nephew
Braun logo
B. Braun
Molnlycke logo
Molnlycke
Baxter logo
Baxter
3M
Cardinal Health

Zapraszamy do kontaktu!
Wybierz temat zapytania. Trafi ono bezpośrednio do odpowiedniego przedstawiciela.

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!  Anmar sp. z o. o. sp. k.
  Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 6462538085,
  Regon: 277716590,
  KRS: 0000421016