Onkologia

Kompleksowe i nowoczesne wyposażenie oddziału onkologii 

Onkologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Szybki rozwój dotyczy nie tylko leczenia farmakologicznego, ale także sprzętu wykorzystywanego w tym celu. Nowoczesny sprzęt medyczny onkologiczny umożliwia bezpieczne leczenie przeciwnowotworowe. 

Nowoczesny sprzęt do podawania leków cytostatycznych — strzykawki, kaniule, urządzenia transferowe

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia onkologicznego jest sprzęt, który umożliwia podawanie pacjentom leków cytostatycznych. Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa Twoich pacjentów i personelu medycznego. 

 • Strzykawki OmniFlush — strzykawki z solą fizjologiczną służące do przepłukiwania cewników i kaniul dożylnych. Zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować niezamierzony wsteczny przepływ krwi do światła cewnika i zapobiegać jego zatkaniu.
 • Strzykawki OmniFlush z korkiem SwabCap — innowacyjny korek SwabCap stosowany jest jako osłona, która chroni zawory dostępu żylnego typu luer przed zanieczyszczeniem. SwabCap pełni funkcję zarówno bariery fizycznej, jak i działa odkażająco.
 • Kaniula do podaży leków cytostatycznych Inctrocan Safety III — gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa personelowi medycznemu podającemu leki. Kaniula Introcan Safety III chroni przed przypadkowym zakłuciem i związanym z tym zagrożeniem dla zdrowia. 
 • Urządzenie transferowe PureSite — po podłączeniu do strzykawki tworzy system zamknięty, który zapobiega uwalnianiu się niebezpiecznych zanieczyszczeń do środowiska podczas 

podawania leku cytostatycznego. 

W czasie planowania wyposażenia oddziału onkologii zwróć uwagę również na naszą ofertę rękawic medycznych, które zapewnią Twoim pacjentom i personelowi medycznemu najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie podawania leków. 

Innowacyjne rozwiązania w pracowni leków cytostatycznych

Długotrwałe narażenie na cytostatyki może prowadzić do rozwoju chłoniaków, nadmiernego wypadania włosów, alergii skórnych, a także problemów z płodnością. Dlatego personel pracujący w tym miejscu dla własnego bezpieczeństwa musi przestrzegać ściśle określonych zasad, które obowiązują w pracowni leków cytostatycznych. 

W celu zapewnienia Twojemu personelowi ochrony przed szkodliwym działaniem cytostatyków zadbaj o odpowiednie wyposażenie: rękawice do procedur wysokiego ryzyka i chemioterapii, kombinezony ochronne, a także urządzenia do automatycznego przygotowywania leków cytostatycznych (np. MediMix).

Zapoznaj się z naszą ofertą kompleksowego wyposażenia oddziału onkologii!

Nasi producenci

Zobacz oferowane produkty najwyższej jakości
Strona producenta
Ansell
Braun logo
B. Braun
Comitek logo
Comitek
Berner logo
Berner
DuPont logo
DuPont
3M
Medmasks
Safemed logo
Safemed
Cardinal Health
Simplivia logo
Simplivia

Zapraszamy do kontaktu!
Wybierz temat zapytania. Trafi ono bezpośrednio do odpowiedniego przedstawiciela.

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  Anmar sp. z o. o.
  Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 6462538085,
  Regon: 277716590,
  KRS: 0000995106