Elite logo
Od wielu lat jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem w Polsce wiodących firm europejskich, specjalizujących się w produkcji specjalistycznych narzędzi chirurgicznych dla wszystkich dziedzin zabiegowych.

Elite

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższego poziomu kompleksowych usług w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania wszystkich klientów
Analiza - ikona

Prawie 30 lat na rynku,

Kreatywność - ikona

Od samego początku wierni swoim przekonaniom,

Współpraca ikona

Od prawie 30 lat, Ci sami dostawcy, sprawdzona niemiecka jakość

Aparatura medyczna - ikona

Kilkadziesiąt tysięcy narzędzi, dla każdej z dziedzin medycyny

Produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają długie terminy gwarancji i przydatności do użytkowania, co potwierdza ich niezawodność. Dzięki zaangażowaniu producentów i naszego zespołu, możemy stale powiększać naszą ofertę oraz spełniać oczekiwania użytkowników i pacjentów.

Oferowane przez nas produkty są znane dzięki swej wysokiej jakości. Cenią i stosują je specjaliści na całym świecie. Dzięki swej funkcjonalności, precyzji wykonania, niezawodności i wykorzystania do ich produkcji najlepszej jakości materiałów oraz surowców, zapewniają najwyższe standardy jakościowe i satysfakcję wszystkich naszych klientów.

Nasza oferta

Narzędzia lekarskie

Przygotowana przez nas oferta obejmuje szereg produktów dedykowanych wielu specjalizacjom, w tym m.in.: chirurgii, ginekologii, urologii i okulistyce.

Producenci

Gwarancja najwyższej jakości
Reda logo
PMS logo

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz o swoich potrzebach,
przygotujemy indywidualną ofertę









    Elite sp. z o. o.
    ul. Strefowa 22,
    43-100 Tychy
    NIP: 5240203308