Narzędzia laryngologiczne - Grupa Anmar

Laryngologia to dość złożona dziedzina medycyny, a reprezentujący ją laryngolog/otolaryngolog zajmuje się między innymi diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób ucha, kości skroniowej, nosa, zatok przynosowych, jamy ustnej, gardła, krtani, przełyku, a zwłaszcza narządów zmysłów, do których należy słuch, równowaga, węch i smak. W znacznej mierze specjalizacją zabiegową jest Otolaryngologia, w ramach której wykorzystuje się podczas leczenia nie tylko profesjonalny sprzęt, który pozwala na dotarcie do struktur głowy i szyi zlokalizowanych w przestrzeniach kostnych czaszki, ale również specjalistyczne narzędzia laryngologiczne wykorzystywanych w różnorodnych sposobach leczenia. Na instrumentarium laryngologiczne składa się szereg najwyższej jakości produktów funkcjonujących w ofercie, w tym między innymi: laryngoskopy, pętle i gilotyny migdałkowe, kleszczyki, krtaniowe, lusterka krtaniowe, kleszczyki do mikrochirurgii krtani, watotrzymacze, rozwieracze, haki, wzierniki nosowe i uszne, kaniule nosowe, katetery, igły do paracentezy, nożyki uszne, narzędzia mikro, narzędzia tnące, chwytające, preparacyjne, strzykawki uszne, szpatułki, językotrzymacze.

Haki laryngologiczne

Nadprodukcja woskowiny, co prawda nie jest oznaką choroby, ale dla pacjenta dotkniętego tą przypadłością z pewnością nie jest to komfortowa sytuacja, zwłaszcza gdy dochodzi do tworzenia się „koreczków” i mamy problem ze słyszeniem. Haki laryngologiczne – znajdujące się w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty wielorazowego użytku wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, które stanowią doskonały sposób na pozbycie się uciążliwych złogów. Do dyspozycji są między innymi haczyki ty Lucae i Wagener.

Lusterka krtaniowe

Nieodzownymi narzędziami laryngologicznymi w każdym gabinecie są lusterka krtaniowe, które pozwalają na bardzo komfortowe zdiagnozowanie pacjenta. Funkcjonujące w naszej ofercie produkty wyjątkowo nadają się do badań zarówno krtani, jak i jamy ustnej oraz gardła niezależnie czy przeprowadzamy je w zaciszu domowym, czy też w gabinecie lekarskim. Oferowane narzędzia charakteryzują się wysoką jakością wykonania z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, nadają się do wielokrotnego użytku, pamiętając o poddaniu ich sterylizacji.

Wzierniki uszne

Klasycznym urządzeniem w laryngologii jest otoskop, który służy do oglądania błony bębenkowej i zewnętrznego przewodu słuchowego. Badanie z jego udziałem odgrywa znaczącą rolę w diagnostyce ucha środkowego i zewnętrznego. Kluczowym elementem otoskopu są wzierniki uszne. Oferowane wzierniki wykonane są z wysokiej klasy stali chirurgicznej, a więc gwarantują higieniczne i wielokrotne użytkowanie. Oferta obejmuje zarówno produkty przeznaczone dla dorosłych, jak i małych pacjentów.

Wzierniki nosowe

Rynoskopia, czyli badanie fizykalne nosa, a jeszcze inaczej jego wziernikowanie. Właśnie poprzez wziernikowanie możemy ocenić stan jamy nosa, zatok nosowych i błony śluzowej małżowin nosowych. Do tego celu służą wzierniki nosowe, zazwyczaj w klasycznym typie Hartmann. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane z wysokiej klasy stali chirurgicznej są przeznaczone do wielokrotnego i higienicznego użytku. W zależności od rozmiaru wzierniki dostosowane są do badań endoskopijnych dorosłych oraz dzieci.

narzędzia laryngologiczne
Katalog

Zobacz także

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz o swoich potrzebach,
przygotujemy indywidualną ofertę

    Elite sp. z o. o.
    ul. Strefowa 22,
    43-100 Tychy
    NIP: 5240203308