Medifarm logo
Główne linie produktowe, których dystrybucją zajmuje się Hurtownia Farmaceutyczna Medifarm to płyny infuzyjne, produkty związane z dezynfekcją, żywieniem pacjentów oraz specjalistyczne produkty lecznicze, w tym sprowadzane spoza granic kraju na czasowe zgody uzyskiwane z Ministerstwa Zdrowia. Współpraca z uznanymi producentami z branży farmaceutycznej zapewnia nam dostęp do profesjonalnych produktów leczniczych i wyrobów medycznych, dzięki czemu możemy zaproponować swoim Odbiorcom ofertę produktową najwyższej jakości.

Dlaczego Medifarm?

Misją HF MEDIFARM Sp. z o.o. jest dążenie do doskonałości we wszystkich obszarach działalności
ikona - komunikacja

Komunikowanie, w obrębie organizacji wagi przestrzegania przepisów prawnych oraz spełniania wymagań Klientów.

ikona - serce

Dystrybucję produktu leczniczego, wyrobu medycznego zgodnie z wymaganiami prawnymi, zapewniającymi bezpieczeństwo Pacjentom i Odbiorcom.

ikona - jakość

Dostarczanie Odbiorcom usług, najwyższej jakości poprzez ciągłe samodoskonalenie.

Hurtownia farmaceutyczna została założona w 2013 roku. Po pozytywnym zaopiniowaniu dokumentacji złożonej w GIF, zgodnie z założeniami ustawy ws. wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, otrzymała decyzją GIF-N-411/1007/1-10/MP/16 – zezwolenie na prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej w nowej lokalizacji tj. w Tychach, ul. Bławatków 6. HF Medifarm współpracuje z Dostawcami Produktów i Usług najwyższej jakości, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia finalnych Odbiorców.

Nasza oferta

Żywienie dojelitowe

Żywienie pozajelitowe

Płyny infuzyjne

Produkty lecznicze

Środki kontrastowe

Dezynfekcja

Import interwencyjny

Obłożenia oraz środki ochrony indywidualnej

Opatrunki

Producenci

Gwarancja najwyższej jakości
Bracco - logo
Ecolab - logo
Medisept - logo
Chemi Pharm logo
Accord logo
Nestle logo
Nutricia logo
Zentiva logo
Braun logo
Baxter logo

Ofertę na płyny infuzyjne pozyskujemy z firm BBraun i Baxter, na kontrasty z firmy Bracco, na środki do dezynfekcji z firm BBraun, Ecolab, Medisept oraz PojectMed. Od początku istnienia hurtowni jesteśmy również dystrybutorem międzynarodowej korporacji 3M, oferując naszym Odbiorcom m. inn. specjalistyczne opatrunki i maski filtrujące produkcji tej firmy.

Dbając o rozwój firmy stale poszukujemy nowych rozwiązań doskonalących naszą pracę oraz staramy się pozyskiwać do współpracy nowych dostawców i odbiorców.

Uzyskanie Zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej wg. nowych standardów określonych w Ustawie w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej  zaowocowało nawiązaniem współpracy z firmą  Accord Healthcare, która jest producentem leków generycznych oraz stosowanych w onkologii i programach lekowych, a także podjęciem nowego dla Medifarm przedsięwzięcia; rozwinięciem dywizji żywienia dojelitowego. Na potrzeby nowego projektu pozyskaliśmy do bezpośredniej współpracy firmy Nutricia oraz w ostatnim okresie firmę Nestle.

Stale podnosząca swe kwalifikacje kadra pracowników hurtowni oraz systematycznie poszerzanie oferty handlowej sprawia, iż dostarczamy odbiorcom produkty najwyższej jakości, gwarantując skuteczną terapię, bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego w placówkach ochrony zdrowia.

Aktualności

Diament miesięcznika Forbes

Diamenty Forbes 2021

20.04.2021

Znaleźliśmy się wśród laureatów Diamentów Forbesa. To zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w tym gronie.

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

    Hurtownia Farmaceutyczna Medifarm sp. z o.o.
    ul. Bławatków 6,
    43-100 Tychy
    NIP: 6351831468