Preparaty do żywienia dojelitowego Nestle - Grupa Anmar

Preparaty do żywienia dojelitowego Nestlé – dla pacjentów młodszych i starszych z różnymi problemami zdrowotnymi

Preparaty do żywienia dojelitowego umożliwiają pokrycie zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze u pacjentów, którzy nie mogą przyjmować pokarmu drogą doustną. W naszej ofercie znajdziesz produkty znanej na całym świecie marki Nestlé. Mogą być one wykorzystywane w leczeniu żywieniowym pacjentów młodszych i starszych z różnymi problemami zdrowotnymi. 

Kiedy żywienie dojelitowe jest niezbędne?

W jakich sytuacjach znajdują zastosowanie produkty do żywienia dojelitowego Nestlé? Są one polecane pacjentom, u których niemożliwe jest przyjmowanie pokarmu drogą doustną.

Najczęstsze wskazania do ich podawania to m.in.:

 • ostre zapalenie trzustki,
 • nieswoiste zapalenia jelit (głównie choroba Leśniowskiego-Crohna),
 • popromienne uszkodzenie błony śluzowej górnego odcinka przewodu pokarmowego,
 • zaburzenia połykania (np. po udarze mózgu).

Preparaty do leczenia żywieniowego o odpowiednio zbilansowanym składzie pomagają pokryć zapotrzebowanie organizmu na energię i składniki odżywcze. Dzięki temu zapobiegają groźnemu niedożywieniu i mogą przyspieszyć powrót do zdrowia. 

Produkty do żywienia dojelitowego Nestlé – stworzone dzięki specjalistycznej wiedzy

Nestlé Health Science to międzynarodowa firma, która powstała w ramach działalności segmentu żywienia specjalistycznego grupy Nestlé. Dostęp do wyników badań Nestlé Institute of Health Sciences i specjalistycznej wiedzy Grupy Nestlé umożliwił stworzenie innowacyjnych produktów do leczenia żywieniowego.

 

Preparaty do żywienia dojelitowego Nestlé są dostępne w kanałach sprzedaży detalicznej i aptekach (mogą być także zalecane przez personel medyczny w placówkach opieki zdrowotnej). Przeznaczone są dla pacjentów młodszych i starszych z różnymi problemami zdrowotnymi – od alergii dziecięcych po niedożywienie u osób starszych.

 

Oferowane przez nas preparaty do żywienia dojelitowego Nestlé wyróżniają się składem, który został opracowany na podstawie wyników badań naukowych. Zdecyduj się na ich zakup, aby mieć pewność, że Twój organizm otrzyma wszystkie składniki niezbędne do walki z chorobą.

Nestle logo

Zobacz także

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  Hurtownia Farmaceutyczna Medifarm sp. z o.o.
  ul. Bławatków 6,
  43-100 Tychy
  NIP: 6351831468