Zachowanie najwyższych standardów w zakresie higieny i czystości to priorytet, którym kierujemy się w firmie Safemed przy tworzeniu naszego portfolio produktowego. Oferowane przez nas rękawice diagnostyczne i ochronne, odzież jednorazowa, profesjonalne akcesoria do sprzątania oraz chemia sprzątająca charakteryzują się najwyższymi standardami jakości i umożliwiają zachowanie higienicznej czystości przy wykonywaniu różnego rodzaju prac.

Safemed

Co nas wyróżnia?
ikona - jakość

Własna marka, zapewniająca gwarancję najwyższej jakości produktu oraz zgodności z międzynarodowymi standardami. Działamy odpowiedzialnie. 

ikona - serce

Profesjonalna obsługa i elastyczne podejście do klienta, Jesteśmy otwarci na niestandardowe zapytania.

ikona - grupa

Wyspecjalizowany zespół, na bieżąco reagujący na rynkowe trendy. Obserwujemy, planujemy, doradzamy.

ikona - apteczka

Orientacja na rozwój, Nieustannie udoskonalamy nasze procedury, rozbudowujemy portfolio i zdobywamy zaufanie Klientów z wielu różnych branż.

Firma Safemed Sp.zo.o. działa na rynku od kwietnia 2011, należy do Grupy Anmar. Jesteśmy producentem rękawic jednorazowych diagnostycznych i ochronnych oraz dystrybutorem chemii profesjonalnej, produktów do dezynfekcji, odzieży i innych wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Oferujemy bogaty asortyment rękawic jednorazowych o różnorodnych właściwościach materiałowych i fizycznych, aby każdy użytkownik mógł dobrać produkt do swoich potrzeb. Nasza gama produktów obejmuje rękawice nitrylowe, lateksowe, winylowe oraz hybrydowe. Wszystkie nasze rękawiczki diagnostyczne i ochronne wykonane zostały z materiałów zapewniających odpowiednią trwałość i komfort użytkowania, co sprawia, że mogą być wykorzystywane w rozmaitych dziedzinach: od chirurgii i innych gałęzi medycyny, poprzez kosmetologię, aż po diagnostykę laboratoryjną. Odbiorcami naszych rękawic są również klienci w sektorze przemysłowym, spożywczym, czy hotelarskim. Oferowane przez nas produkty stanowią kompleksową odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Z uwagą wysłuchujemy potrzeb naszych Klientów i zapewniając profesjonalną i elastyczną obsługę, dokładamy wszelkich starań, aby zostali z nami na dłużej.

Polityka jakości Safemed

Zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta

Rękawice nitrylowe

Rękawice lateksowe

Rękawice winylowe

Rękawice hybrydowe

Dyspensery na rękawice

Odzież jednorazowego użytku

Chemia profesjonalna

Sprzęt i akcesoria do sprzątania

Produkty medyczne jednorazowego użytku

Urządzenia do dezynfekcji ozonem

Zastosowanie

Gwarancja najwyższej jakości
zabiegi diagnostyczno-lecznicze
medycyna diagnostyczna
opieka pielęgniarska - ikona
Safedent - rękawice stomatologiczne
służby ratunkowe ikona
rękawice dla weterynarii
rękawice dla sektora kosmetycznego
rękawice dla sektora spożywczego

Aktualności

Safemed na targach Warsaw Dental Medica Show

13.09.2021

Przedstawiciele Safemed w dniach 9-11. września uczestniczyli w roli wystawcy w targach stomatologicznych Warsaw Dental Medica Show w ramach IV Międzynarodowych Targów i Kongresów Stomatologii i Medycyny Estetycznej, które co roku organizuje Ptak Warsaw Expo. Kilkudniowe wydarzenie łączyło w swojej formule trzy kongresy, konferencje, Dzień Nowych Technologii, liczne szkolenia i warsztaty dedykowane branży stomatologicznej. Wśród 176 wystawców nie zabrakło Safemed, który zaprezentował się jako producent jednorazowych rękawic ochronnych oraz dystrybutor urządzeń do dezynfekcji wytwarzających ozon firmy Sanity System Polska. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

    SAFEMED Sp.zo.o
    ul. Strefowa 22,
    43-100 Tychy
    NIP: 9452169713
    tel.: 12 681 42 52