Dyspensery na rękawice

Dyspensery na rękawiczki jednorazowe

Podajniki do rękawic jednorazowych znajdują zastosowanie zarówno w publicznych placówkach ochrony zdrowia, jak i w prywatnych gabinetach medycznych. Niewielki pojemnik wykonany z trwałego akrylu pozwala zachować porządek w miejscu pracy.

 

Gdzie sprawdzą się podajniki do rękawic jednorazowych?

Dyspensery na rękawice jednorazowe to obowiązkowy element wyposażenia placówek medycznych każdego typu. Coraz częściej można je spotkać zarówno w gabinetach lekarskich, na salach pooperacyjnych, w gabinetach zabiegowych, laboratoriach medycznych, jak i w przychodniach POZ.

 

Podajnik to uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością zlokalizujesz rękawice jednorazowe. Możesz do niego włożyć opakowanie z rękawiczkami zawierające 100 lub 200 sztuk. 

 

Na co zwrócić uwagę wybierając dyspensery na rękawice jednorazowe?

Wybierając podajnik do rękawic jednorazowych, zwróć uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego jest wykonany. Wysokiej jakości akryl gwarantuje długą żywotność dyspenserów. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym na odkształcenia czy zarysowania. 

 

Dyspenser na rękawiczki jednorazowe wykorzystywany w placówkach medycznych powinien być wykonany z łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. Regularna dezynfekcja powierzchni i urządzeń wspólnego użytku to w dzisiejszych czasach absolutny standard pozwalający zachować sterylne warunki pracy. 

 

Oferujemy podajniki do rękawic jednorazowych w dwóch rozmiarach:

 • dyspenser pojedynczy (141 x 258 x 84 mm),
 • dyspenser potrójny (419 x 258 x 84 mm).

 

Zamów dyspenser dostosowany do swoich potrzeb. Zorganizuj przestrzeń pracy i sprawdź, jak łatwe może być higieniczne wyjmowanie rękawiczek jednorazowych z opakowania.

 

Kiedy warto zdecydować się na potrójny podajnik do rękawic jednorazowych?

Pojedynczy dyspenser to optymalne rozwiązanie np. do prywatnych gabinetów lekarskich, w których z podajnika korzysta wyłącznie jedna osoba. Jeśli jednak podajnik ma być zamontowany w miejscu ogólnodostępnym, to warto zadbać o to, aby personel medyczny miał możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru rękawic. 

 

W dyspenserze potrójnym możesz umieścić opakowania z rękawicami jednorazowymi w różnych rozmiarach. To najprostszy sposób nie tylko na oszczędność miejsca, lecz także na zachowanie porządku w miejscu pracy.

 

W jakim miejscu można zamontować dyspenser na rękawice jednorazowe?

Największą zaletą podajników do rękawic jednorazowych jest ich uniwersalność. Niewielki rozmiar podajnika sprawia, że bez trudu umieścisz go zarówno na biurku, jak i przymocujesz do ściany w dowolnym miejscu. 

 

Nie trać czasu na poszukiwanie pudełka z rękawiczkami – zorganizuj swoje miejsce pracy w taki sposób, aby środki ochrony indywidualnej mieć zawsze pod ręką.

 

Nasi producenci

Zobacz oferowane produkty najwyższej jakości
dyspensery do rękawiczek jednorazowych
Dyspensery na rękawice- oferta

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  SAFEMED Sp.zo.o
  ul. Wielicka 181 A / lok. 22,
  30-663 Kraków
  NIP: 9452169713
  tel.: 12 681 42 52