Rękawiczki dla pielęgniarek Safemed - Grupa Anmar

Rękawiczki dla pielęgniarek Safemed – niezbędna ochrona podczas pracy

Rękawiczki ochronne są potrzebne, jeśli pracujesz w miejscu, gdzie istnieje wysokie ryzyko zakażenia. Jednak oprócz tego, że powinny chronić Cię przed infekcją, muszą być także wygodne i wytrzymałe. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełniają wszystkie te wymagania.

Dlaczego jednorazowe rękawiczki dla pielęgniarek są niezbędne w pracy z pacjentem?

Podczas pracy z wieloma pacjentami bardzo łatwo o zakażenie. Do przenoszenia drobnoustrojów chorobotwórczych dochodzi nie tylko w wyniku widocznych skaleczeń zainfekowanymi przedmiotami.

Ryzyko infekcji pojawia się również podczas zabiegów pielęgnacyjnych, przy podawaniu leków, a nawet przy czynnościach porządkowych. Jest ono szczególnie wysokie w przypadku pracy na oddziale intensywnej opieki medycznej.

U pacjentów hospitalizowanych na OIT występują zakażenia szpitalne, do których dochodzi głównie podczas żywienia pozajelitowego czy chemioterapii.

Dlatego, jeśli jako pielęgniarka masz ciągły kontakt z wieloma chorymi, tak ważne jest używanie rękawiczek jednorazowego użytku. Zapobiegają one przenoszeniu drobnoustrojów chorobotwórczych, a tym samym zmniejszają ryzyko zakażenia. W celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa pamiętaj o ich regularnej zmianie (przy każdym pacjencie), a także właściwym doborze rodzaju rękawic do danej procedury.

Jakie rękawiczki dla pielęgniarek znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy Ci szeroki wybór jednorazowych rękawiczek dla pielęgniarek. Znajdziesz wśród nich zarówno popularne produkty lateksowe, jak i rękawice zrobione z nitrylu, czy winylu. Sprawdź, które z nich będą dla Ciebie najlepsze!

Do wyboru masz rękawiczki:

 • Nitrylowe bezpudrowe (safeHAND, effect PF BLUE), które będą dobrym wyborem, jeśli masz wrażliwe dłonie lub uczulenie na lateks. Nie zawierają protein kauczuku naturalnego i środka pudrującego. Dzięki temu nie podrażniają skóry i nie wywołują reakcji alergicznych typu I.
 • Nitrylowe wzbogacone w naturalny wyciąg z owsa (safeHAND COATS) – są nie tylko skuteczną ochroną przed zakażeniem i szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Opatentowana technologia pokrywania rękawiczek naturalnym koloidalnym wyciągiem z owsa sprawia, że Twoje dłonie są również dobrze nawilżone.
 • Hybrydowe winylowo-nitrylowe (safeHAND hybrid) – przeznaczone dla osób z alergią na lateks. Ponadto wyróżniają się wysoką odpornością chemiczną. Dlatego skutecznie chronią Twoją skórę nie tylko przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, ale i substancjami chemicznymi.
 • Winylowe bezpudrowe (trendy PF) – podobnie jak rękawiczki nitrylowe i hybrydowe nie zawierają protein lateksu kauczuku naturalnego. Są ekonomicznym wyborem dla osób uczulonych na lateks.

Oprócz wymienionych wyżej produktów w naszej ofercie znajdziesz również rękawiczki dla pielęgniarek takie jak premier PF basic.

Praca w środowisku, w którym masz ciągły kontakt z wieloma pacjentami, wymaga odpowiedniej ochrony przed zakażeniem. Sprawdź naszą ofertę i wybierz z niej jednorazowe rękawiczki dla pielęgniarek, które zapewnią Ci zarówno najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak i komfort pracy!

opieka pielęgniarska - ikona

Zobacz także

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  SAFEMED Sp.zo.o
  ul. Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 9452169713
  tel.: 12 681 42 52