Rękawiczki bezpudrowe lateksowe Safemed - Grupa Anmar

Rękawiczki bezpudrowe lateksowe Safemed – Grupa Anmar

Rękawiczki lateksowe premier PF Basic, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się dużą wytrzymałością na rozciąganie i zrywanie. Dlatego będą skuteczną ochroną przed szkodliwymi czynnikami dla Twoich dłoni. Ich zaletą jest również elastyczność zwiększająca komfort użytkowania. Jakie inne cechy sprawiają, że rękawiczki lateksowe premier PF Basic to produkt wart Twojej uwagi?

Rękawice lateksowe bezpudrowe Safemed

Rękawice lateksowe premier PF BASIC to gwarancja dużej elastyczności i bardzo dobrego dopasowania do dłoni. Dodatkowo komfort ich użytkowania zwiększa miękki materiał, z jakiego zostały wykonane.

Rękawiczki bezpudrowe lateksowe Premier PF BASIC zawierają proteiny kauczuku naturalnego. Dlatego pomimo wielu zalet są niewskazane w przypadku uczulenia na niego. Będą jednak doskonałym wyborem, jeśli masz skłonności alergiczne innego typu. Nie zawierają środka pudrującego, który może podrażniać delikatną skórę dłoni.

Poza tym zaletą rękawic premier PF BASIC jest:

 • duża wytrzymałość na zrywanie i rozciąganie,
 • świetna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi,
 • uniwersalny kształt,
 • zakończenie w postaci rolowanego mankietu.

Produkt dostępny jest w pięciu rozmiarach od XS do XL. Dzięki temu możesz dobrać rękawiczki idealnie dopasowane do Twoich dłoni. Jest to szczególnie ważne w przypadku wykonywania precyzyjnych czynności. Odpowiednio dobrane rękawice, które nie zsuwają się z dłoni, zapewniają komfort pracy i wygodę użytkowania.

Rękawiczki wykonane z lateksu – jeden z najczęściej wybieranych produktów

Rękawice bezpudrowe lateksowe to od lat jeden z najczęściej wybieranych produktów. Łączą w sobie wiele zalet, od elastyczności po dużą wytrzymałość. Ich wysoka jakość nie idzie w parze z wygórowaną ceną. Dlatego wiele osób pracujących w gabinetach lekarskich i innych miejscach, decyduje się na ich zakup.
Mają one szerokie zastosowanie. Sprawdzają się nie tylko jako rękawice ochronne dla lekarzy, stomatologów i pielęgniarek. Możesz używać ich również w gabinecie kosmetycznym. Dodatkowo fakt, że są bezpudrowe, eliminuje ryzyko zanieczyszczenia miejsca pracy.,/p>

Zastosowanie:

 • medycyna (m.in. diagnostyka, ambulatorium, laboratoria);
 • pielęgnacja pacjentów;
 • weterynaria;
 • kosmetologia, fryzjerstwo;
 • dezynfekcja, prace porządkowe;
 • przemysł chemii gospodarczej;

Twoje dłonie narażone są na działanie szkodliwych czynników przez wiele godzin? Chcesz chronić ich delikatną skórę bez obniżania komfortu pracy? Wybierz rękawiczki bezpudrowe lateksowe premier PF Basic! Dzięki nim będziesz mógł pracować wygodnie bez obaw o swoje dłonie.

rękawice lateksowe bezpudrowe
Dokumenty do pobrania

Zobacz także

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  SAFEMED Sp.zo.o
  ul. Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 9452169713
  tel.: 12 681 42 52