Rękawiczki bezpudrowe lateksowe Safemed - Grupa Anmar

Rękawiczki bezpudrowe lateksowe Safemed – Grupa Anmar

Rękawiczki lateksowe safeHAND latex PF, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się dużą wytrzymałością na rozciąganie i zrywanie. Dlatego będą skuteczną ochroną przed szkodliwymi czynnikami dla Twoich dłoni. Ich zaletą jest również elastyczność zwiększająca komfort użytkowania. Jakie inne cechy sprawiają, że rękawiczki lateksowe safeHAND latex PF to produkt wart Twojej uwagi?

Rękawice lateksowe bezpudrowe Safemed

Rękawice lateksowe safeHAND latex PF to gwarancja dużej elastyczności i bardzo dobrego dopasowania do dłoni. Dodatkowo komfort ich użytkowania zwiększa miękki materiał, z jakiego zostały wykonane.

Rękawiczki bezpudrowe lateksowe safeHAND latex PF zawierają proteiny kauczuku naturalnego. Dlatego pomimo wielu zalet są niewskazane w przypadku uczulenia na niego. Będą jednak doskonałym wyborem, jeśli masz skłonności alergiczne innego typu. Nie zawierają środka pudrującego, który może podrażniać delikatną skórę dłoni.

Poza tym zaletą rękawic safeHAND latex PF jest:

 • duża wytrzymałość na zrywanie i rozciąganie,
 • świetna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi,
 • uniwersalny kształt,
 • zakończenie w postaci rolowanego mankietu,
 • opakowanie z otworem dozującym zabezpieczonym folią redukującą ilość zanieczyszczeń.

Produkt dostępny jest w pięciu rozmiarach od XS do XL. Dzięki temu możesz dobrać rękawiczki idealnie dopasowane do Twoich dłoni. Jest to szczególnie ważne w przypadku wykonywania precyzyjnych czynności. Odpowiednio dobrane rękawice, które nie zsuwają się z dłoni, zapewniają komfort pracy i wygodę użytkowania.

Rękawiczki wykonane z lateksu – jeden z najczęściej wybieranych produktów

Rękawice bezpudrowe lateksowe to od lat jeden z najczęściej wybieranych produktów. Łączą w sobie wiele zalet, od elastyczności po dużą wytrzymałość. Ich wysoka jakość nie idzie w parze z wygórowaną ceną. Dlatego wiele osób pracujących w gabinetach lekarskich i innych miejscach, decyduje się na ich zakup.
Mają one szerokie zastosowanie. Sprawdzają się nie tylko jako rękawice ochronne dla lekarzy, stomatologów i pielęgniarek. Możesz używać ich również w gabinecie kosmetycznym. Dodatkowo fakt, że są bezpudrowe, eliminuje ryzyko zanieczyszczenia miejsca pracy.,/p>

Zastosowanie:

 • medycyna (m.in. diagnostyka, ambulatorium, laboratoria);
 • pielęgnacja pacjentów;
 • weterynaria;
 • kosmetologia, fryzjerstwo;
 • sektor spożywczy, gastronomia, HoReCa;
 • dezynfekcja, prace porządkowe;
 • przemysł chemii gospodarczej;

 

Dostępne wersjesafeHAND latex PF, 100 sztuk w opakowaniu
Surowiec: lateks kauczuku naturalnego
Dostępne rozmiary: XS/6, S/7, M/8, L/9, XL/10
Klasyfikacja MDR: wyrób medyczny – klasa I (8% VAT)
Klasyfikacja PPE: środek ochrony indywidualnej – kategoria III

Twoje dłonie narażone są na działanie szkodliwych czynników przez wiele godzin? Chcesz chronić ich delikatną skórę bez obniżania komfortu pracy? Wybierz rękawiczki bezpudrowe lateksowe safeHAND latex PF! Dzięki nim będziesz mógł pracować wygodnie bez obaw o swoje dłonie.

Dokumenty do pobrania

Zobacz także

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  SAFEMED Gil, Bluszcz sp. j.
  ul. Wielicka 181 A / lok. 22,
  30-663 Kraków
  NIP: 9452169713
  tel.: 12 681 42 52