logo Anmar
Oferta ANMAR obejmuje sprzęt medyczny jednorazowego użytku dla potrzeb m. in. anestezjologii, chirurgii, ginekologii, elektromedycyny, stomatologii oraz środki dezynfekcyjne, skierowane do sektora szpitalnego i przemysłowego. Klientami są publiczne i prywatne szpitale, kliniki, NZOZ, dystrybutorzy farmaceutyczni, placówki diagnostyki medycznej. 

ANMAR

Pragniemy, aby w polskich szpitalach był obecny sprzęt medyczny najwyższej jakości
ikona - jakość

Blisko 20-letnie doświadczenie, w dystrybucji, promocji oraz sprzedaży sprzętu medycznego jednorazowego użytku i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej.

ikona - serce

Zaufanie największych firm medycznych na świecie, Szerokie portfolio zapewniające niemalże w 100% potrzeby szpitali, ponad 21 tysięcy pozycji w systemie.

ikona - grupa

Stała i doświadczona kadra ekspertów, będąca w stanie pomóc Ci w najtrudniejszych sytuacjach.

ikona - apteczka

Duży stok magazynowy, zapewniający szybką dostawę i możliwość zaopatrzenia oddziału w jednym miejscu.

PHU Anmar sp. z o.o. sp. komandytowa założona w 2002 roku z siedzibą w KSSE podstrefa Tyska, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży medycznej, na dowód czego w 2014 r. otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu za wyniki osiągnięte w latach 2011-2013. Połączenie wieloletniego doświadczenia z innowacjami w biznesie to nasza MISJA. Pragniemy, aby w polskich szpitalach był obecny sprzęt medyczny najwyższej jakości – to nasza WIZJA. Obecnie zatrudniamy ponad 40 pracowników, gotowych zrealizować każde zamówienie klienta na najwyższym poziomie. Posiadamy duże stoki i powierzchnie magazynowe, przez co jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych odbiorców.

Nasza oferta

Aparatura medyczna

Rękawice medyczne

Środki ochrony indywidualnej

Blok operacyjny

Intensywna terapia

Bezpieczna linia naczyniowa

Medycyna ogólna

Onkologia

test

Producenci

Gwarancja najwyższej jakości
Braun logo
Ethicon logo
BD logo
Strona producenta
Medtronic
Molnlycke logo
DuPont logo
Baxter logo
Getinge logo
Arjo logo
Berner logo
Balton logo
Galmed logo
Abbott logo
Batist logo
CanvaTec logo
Comitek logo
Medplast logo
Intersurgical logo
Polfa logo
Redax logo
Reda logo
VBM logo
Coloplast logo
Ambu logo
Envitec logo

Grupa odbiorców

Od kilkunastu lat dostarczamy wyroby medyczne dla szpitali publicznych oraz niepublicznych, klinik medycznych, przychodni specjalistycznych i gabinetów lekarskich.
ikona - odbiorca

Realizujemy dostawy wyrobów medycznych do kilkuset szpitali publicznych na terenie całego kraju. Na przestrzeni ostatnich lat mocno pracowaliśmy nad kompleksowością oferty i dzisiaj możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie szpitala na większość zamawianego zużywalnego sprzętu medycznego. Niezwykle ważna jest dla nas jakość oferowanych i dostarczanych produktów, dlatego bardzo starannie dobieraliśmy i dobieramy partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy szpitale publiczne z całego kraju.

Magazyn Anmar

Ciągły rozwój infrastruktury

Od 2017 roku rozpoczęliśmy dynamiczną modernizację i informatyzację firmy. W tej chwili dysponujemy powierzchnią ponad 2000 m2 wraz z modułowym systemem regałów. Całość procesów magazynowych i wymiany dokumentów została zautomatyzowana poprzez wdrożenie nowego systemu WMS zintegrowanego z programem księgowym.

Jesteśmy w trakcie testowania internetowej platformy zakupowej, która pozwoli klientom składać zamówienia przez całą dobę i 7 dni w tygodniu dzięki łatwemu dostępowi przez przeglądarkę.

Aktualności

Sprawdź co słychać w Anmar
budowa

Ruszyła budowa nowego skrzydła

20.05.2021

Dodatkowa powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 570 m² będzie przeznaczona głównie dla naszego zespołu Działu Zamówień Publicznych. Liczymy, że dzięki temu jeszcze bardziej zwiększymy naszą wydajność i znacząco podniesiemy standardy obsługi klienta. Planowany koniec budowy przewidywany jest na 31.08.2021 r.

Gazele Biznesu - baner

Gazele Bizensu 2020

21.02.2021

Niezmiennie od 2012 roku gościmy w gronie najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce w ramach rankingu Gazele Biznesu, nie inaczej było także w 2020 roku. Dziękujemy Puls Biznesu za to wyróżnienie, jak i naszym pracownikom, partnerom i klientom, bez których realizacja tego wyniku byłaby niemożliwa. To nasz wspólny sukces!

Zapraszamy do kontaktu!
Wybierz temat zapytania. Trafi ono bezpośrednio do odpowiedniego przedstawiciela.

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!  Anmar sp. z o. o. sp. k.
  Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 6462538085,
  Regon: 277716590,
  KRS: 0000421016