Anmar Tychy logo
Oferta ANMAR obejmuje sprzęt medyczny jednorazowego użytku dla potrzeb m. in. anestezjologii, chirurgii, ginekologii, elektromedycyny, onkologii oraz środki dezynfekcyjne, skierowane do sektora szpitalnego i przemysłowego. Klientami są publiczne i prywatne szpitale, kliniki, NZOZ, dystrybutorzy farmaceutyczni, placówki diagnostyki medycznej. 

ANMAR

Pragniemy, aby w polskich szpitalach był obecny sprzęt medyczny najwyższej jakości
ikona - jakość

Blisko 20-letnie doświadczenie, w dystrybucji, promocji oraz sprzedaży sprzętu medycznego jednorazowego użytku i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej.

ikona - serce

Zaufanie największych firm medycznych na świecie, Szerokie portfolio zapewniające niemalże w 100% potrzeby szpitali, ponad 21 tysięcy pozycji w systemie.

ikona - grupa

Stała i doświadczona kadra ekspertów, będąca w stanie pomóc Ci w najtrudniejszych sytuacjach.

ikona - apteczka

Duży stok magazynowy, zapewniający szybką dostawę i możliwość zaopatrzenia oddziału w jednym miejscu.

Anmar sp. z o.o. założona w 2002 roku z siedzibą w KSSE podstrefa Tyska, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży medycznej, na dowód czego w 2014 r. otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu za wyniki osiągnięte w latach 2011-2013. Dostarczanie najwyższej jakości produktów przy zapewnieniu profesjonalnego wsparcia – to nasza MISJA. Lider w branży dystrybucji wyrobów medycznych. Poprzez dostarczanie sprzętu najwyższej jakości do placówek służby zdrowia w całym kraju, dzięki wiedzy eksperckiej naszych zespołów, a także innowacyjnemu i holistycznemu podejściu do biznesu- to nasza WIZJA. Obecnie zatrudniamy ponad 40 pracowników, gotowych zrealizować każde zamówienie klienta na najwyższym poziomie. Posiadamy duże stoki i powierzchnie magazynowe, przez co jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych odbiorców.

Nasza oferta

Aparatura medyczna

Rękawice medyczne

Środki ochrony indywidualnej

Blok operacyjny

Intensywna terapia

Bezpieczna linia naczyniowa

Medycyna ogólna

Onkologia

Producenci

Gwarancja najwyższej jakości
Braun logo
Ethicon logo
BD logo
Strona producenta
Medtronic
Molnlycke logo
DuPont logo
Baxter logo
Getinge logo
Berner logo
Galmed logo
Abbott logo
Batist logo
CanvaTec logo
Comitek logo
Medplast logo
Polfa logo
Redax logo
Reda logo
VBM logo
Coloplast logo
Ambu logo
Envitec logo

Grupa odbiorców

Od kilkunastu lat dostarczamy wyroby medyczne dla szpitali publicznych oraz niepublicznych, klinik medycznych, przychodni specjalistycznych i gabinetów lekarskich.
ikona - odbiorca

Realizujemy dostawy wyrobów medycznych do kilkuset szpitali publicznych na terenie całego kraju. Na przestrzeni ostatnich lat mocno pracowaliśmy nad kompleksowością oferty i dzisiaj możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie szpitala na większość zamawianego zużywalnego sprzętu medycznego. Niezwykle ważna jest dla nas jakość oferowanych i dostarczanych produktów, dlatego bardzo starannie dobieraliśmy i dobieramy partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy szpitale publiczne z całego kraju.

Magazyn Anmar

Ciągły rozwój infrastruktury

Od 2017 roku rozpoczęliśmy dynamiczną modernizację i informatyzację firmy. W tej chwili dysponujemy powierzchnią ponad 2000 m2 wraz z modułowym systemem regałów. Całość procesów magazynowych i wymiany dokumentów została zautomatyzowana poprzez wdrożenie nowego systemu WMS zintegrowanego z programem księgowym.

Jesteśmy w trakcie testowania internetowej platformy zakupowej, która pozwoli klientom składać zamówienia przez całą dobę i 7 dni w tygodniu dzięki łatwemu dostępowi przez przeglądarkę.

Aktualności

Sprawdź co słychać w Anmar

Odebraliśmy nagrodę dla najlepszego dystrybutora !

W ostatnim czasie siedzibę firmy #Anmar odwiedzili przedstawiciele z firmy Cardinal Health. Przyjechał do nas z Chorwacji Boris Solic - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu na Europę, Izrael i RPA. Na ręce prezesa Piotra Bluszcza, przekazał nagrodę dla najlepszego dystrybutora na rynku w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce za wyjątkowe osiągnięcia handlowe i współpracę w 2022 roku . Życzymy sobie kontynuacji w kolejnych latach, dziękujemy. #wyróżnienie #cardinalhealth #dystrybutor #sprzetmedyczny

Anmar - Strategiczny Partner Handlowy

Codziennie dokładamy wszelakich starań aby w polskich szpitalach był obecny sprzęt medyczny najwyższej jakości. Cieszymy się, że zostało to docenione. Anmar został wyróżniony jako "Strategiczny Partner Handlowy" podczas uroczystości 20-stej rocznicy powstania Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych . Medyczna Grupa Zakupowa brała czynny udział w przygotowaniu, organizacji i prowadzeniu jubileuszu. Dziękujemy za wyróżnienie i za to że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Znając Wasze potrzeby, jesteśmy bliżej Was

Wrzesień w Grupie Anmar przebiega intensywnie również pod znakiem konferencji i szkoleń w których wzięliśmy czynny udział. Dzięki temu jesteśmy bliżej Was, możemy poznać Wasze faktyczne potrzeby i problemy z którymi spotykacie się na co dzień i na nie reagować.

Razem możemy więcej.

Razem możemy więcej! Dziękujemy za owocne wspólne spotkanie z Dyrektorem Generalnym Fatih Furtun - czołowym producentem półmasek filtrujących na świecie MFA Maske. Razem z medMASKS Sp. z o.o. zależy nam na wsparciu i rozwoju rynku medycznego w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu!
Wybierz temat zapytania. Trafi ono bezpośrednio do odpowiedniego przedstawiciela.

Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

  Anmar sp. z o. o.
  Strefowa 22,
  43-100 Tychy
  NIP: 6462538085,
  Regon: 277716590,
  KRS: 0000995106